Technologia:

PROJEKTOWANIE

Doświadczeni projektanci i konstruktorzy naszych urządzeń stosują profesjonalne narzędzia do specjalistycznego projektowania, modelowania 3D i obliczeń konstrukcyjnych.

CIĘCIE LASEROWE

Elementy stalowe wycinane są za pomocą zaawansowanego technologicznie lasera ze źródłem światłowodowym., co gwarantuje precyzyjne wykonanie elementów oraz idealną powtarzalność.

Laserowe wycinanie

GIĘCIE CNC

Najwyższą jakość, powtarzalność i dokładność każdego z wykonywanych przez nas detali, gwarantuje wykorzystanie numerycznych krawędziarek CNC przy obróbce plastycznej elementów ze stali.

Gięcie na prasie

SPAWANIE TIG

W celu zapewnienia najwyższej jakości naszych produktów, stosujemy wysoce specjalistyczną technologię spawania metodą TIG, wymagającą doświadczenia i wiedzy spawaczy. Spawanie stali nierdzewnej odbywa się w osłonie gazów szlachetnych, co w efekcie nadaje stali właściwości o wysokim walorze estetycznym i zapewnia trwałość oraz odporność na korozję.

Spawanie

STAL NIERDZEWNA

Dożywotnią trwałość naszych produktów gwarantuje zastosowanie stali kwasoodpornej znanej na całym świecie pod nazwą stal INOX. Jest to grupa nierdzewnych stali wysokostopowych austenitycznych (nazywanych również stalami szlachetnymi ), które są odporne na korozję atmosferyczną , na korozyjne działanie kwasów organicznych i nieorganicznych oraz na roztwory soli. Zawierają w swoim składzie m.in. chrom, nikiel, molibden, tytan.